Światowy Dzień Pluszowego Misia

23 listopada 2010r. w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie obchodzony był „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Młodzież z naszej szkoły co roku aktywnie uczestniczy w tym wielkim wydarzeniu organizując zbiórkę pluszowych zabawek. Wszystkie maskotki ilości 137 zostały przekazane dzieciom z ZZS w Jarocinie. Nasza młodzież mogła obejrzeć przygotowany przez uczniów program artystyczny oraz obserwować „zmagania” uczniów o największego pluszowego misia w licznych konkursach.

Po części konkursowo - artystycznej było małe „co nie co” w postaci wypiekanych domowo ciastek – oczywiście w kształcie misia. Na zakończenie młodzież miała okazję zwiedzić szkołę, porozmawiać z dziećmi i nauczycielami uczącymi. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nowoczesna „Sala doświadczania świata – stymulacji polisensorycznej”. Zajęcia w tego typu sali maja na celu wywołanie u dziecka różnych reakcji w postaci np. ruchu, pewnej aktywności fizycznej, skupienia uwagi, itp. - poprzez bodźce świetlne (głównie) i dźwiękowe, a także masaż.

W zbiórce pluszaków udział wzięła cała młodzież naszej szkoły z klas liceum, technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Akcję zorganizowało Szkolne Kolo PCK.

Za udział w akcji bardzo dziękuję. Opiekun SK PCK – Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!