Finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych w piłce halowej

W dniu 13.12.2010. odbył się finał wojewódzki szkół ponadgimnazjalnych w piłce halowej. W turnieju wzięło udział 8 zespołów.

grupa A

grupa B

ZST POZNAN

LO KOŚCIAN

ZSZ PNIEWY

ZSP NR2 JAROCIN

ZSP CZARNKÓW

LO KROTOSZYN

ZSZ POZNAŃ

LO TUREK

Mecze rozgrywane były w grupach każdy z każdym. Z grup do półfinałów awansowały 2 pierwsze drużyny. Z pierwszego półfinału ZST Poznań - LO Krotoszyn awansowała do finału drużyna z Krotoszyna. W drugim półfinale spotkali się uczniowie z ZSP z Czarnkowa z drużyną z jarocińskiej „Dwójki”. Niestety drużyna ZSP 2 przegrała mecz 1:0. W finale zmierzyły się drużyny z Krotoszyna i Czarnkowa. Licealiści z Krotoszyna wygrali turniej. Uczniowie ZSP 2 Jarocin po zaciętym meczu o 3 miejsce ulegli ZST z Poznania 3:5 i ostatecznie uplasowali się na 4 miejscu. Skład jarocińskiej drużyny A. Brzostowski, M. Maćkowiak, P. Konik, D. Nawrocki, J. Sierański, P. Walczak, K. Chojecki, T. Antkowiak, G. Kałuża, M. Stamierowski. opiekun T. Kwiatkowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!