Studniówka 2011

14 stycznia 2011 czyniąc zadość tradycji uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie spotkali się w Słonecznym Dworze w Książu Wlkp., by wspólnie z wychowawcami, nauczycielami i rodzicami bawić się na balu studniówkowym. Tego wieczoru Słoneczny Dwór gościł przeszło 300 osób.

W rolę konferansjerów wcielili się ubiegłoroczni absolwenci technikum hotelarstwa – Natalia Regulska oraz Nikodem Świerblewski.

Studniówkę – jak nakazuje polska tradycja – rozpoczęto polonezem, którego poprowadził dyrektor szkoły Witold Bierła oraz uczennica klasy IV THA – Julita Mielewska. W tanecznym korowodzie nie zabrakło wychowawców klas maturalnych – Iwony Dropik (IV TME), Hanny Wardeńskiej (IV THA), Izabeli Wojtkowiak (IV THB), Grzegorza Klonowskiego (IV TEN) i Robert Węclewskiego (III LOW) – nauczycieli oraz uczniów.

Maturzyści pięknymi kwiatami podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za trud wkładany każdego dnia w ich edukację i wychowywanie.

Nie mogło się oczywiście obyć bez ceremonii wręczania koniczynek. Wychowawcy przypinali je osobiście swoim podopiecznym, życząc, aby ich przyniosły szczęście za kilka miesięcy podczas egzaminacyjnych zmagań.

Na koniec maturzyści stanęli wspólnie z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami do pamiątkowych fotografii, aby na dłużej utrwalić magię tego wyjątkowego wieczoru.

A później nastąpił czas beztroskiej zabawy. Wyśmienite potrawy serwował szef kuchni w Słonecznym Dworze. Do tańca znakomicie przygrywał zespół Tamer. I tak do samego rana.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd