Konkurs Recytatorski Twórczości Polskich Romantyków

 Żaneta Woźna, uczennica klasy II LOW z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajęła II miejsce rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Polskich Romantyków, który odbył się 19 lutego 2011 w Kaliszu. Żaneta zaprezentowała fragment Pana Tadeusza Adama Mickiewicza i , zajmując drugie miejsce w konkursie, zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 18 i 19 kwietnia 2011 w Muzeum Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!