Akcja Góra Grosza w jarocińskiej Dwójce

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie!”

22 listopada 2010 roku w naszej szkole rozpoczęto zbiórkę pieniędzy w ramach odbywającej się pod patronatem MEN i Towarzystwa „Nasz Dom” akcji „Góra Grosza”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom: przedstawicielom szkolnego samorządu, uczniom i nauczycielom, szczególnie - koordynującym akcję - opiekunom SU – pani Kamili Krzyżanowskiej i panu Tobiaszowi Klaczyńskiemu.

Na konto Towarzystwa „Nasz Dom” wpłaciliśmy 184, 59 zł i już przygotowujemy się do następnej edycji „Góry Grosza”, licząc na jeszcze większą hojność uczniów naszej szkoły. Cel akcji jest bowiem szczytny – pomoc dzieciom pokrzywdzonym przez los, dzieciom, które wychowują się w rodzinnych domach dziecka, rodzinach zastępczych, placówkach opiekuńczo – wychowawczych.

30 czerwca 2011r. organizator zbiórki poda ostateczny wynik akcji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!