8 marca w "Dwójce "

Ten wyjątkowy i szczególny dzień był w naszej szkole inaczej niż zazwyczaj obchodzony. Wielką sensację wśród uczniów wzbudziła dłuższa przerwa w szkole i to, że panowie pełnili dyżury korytarzowe. A po cóż to wszystko? Cała akcja owiana była wielką tajemnicą, do której wtajemniczeni zostali panowie pracujący w naszej szkole.

Podczas dużej przerwy wszystkie Panie zostały zaproszone do pokoju nauczycielskiego, gdzie Dyrektor szkoły - Witold Bierła, w imieniu wszystkich Panów życzył Paniom samych przyjemnych dni, sukcesów w pracy i życiu prywatnym. Wszystkie panie otrzymały kwiaty i skosztowały wspaniały tort przygotowany przez panów. Panie korzystając z okazji, złożyły życzenia Panom z okazji zbliżającego się Święta Mężczyzn.

Przez cały dzień prezenterzy w szkolnym radio składali życzenia paniom pracującym w naszej szkole. Uczniowie mieli możliwość przekazać dedykacje swoim koleżankom. Dziewczyny z „Dwójki” otrzymały także od swoich kolegów kwiatki i słodycze.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!