Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

18 lutego 2011 roku odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” zorganizowany przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. 4 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zakwalifikowało się do etapu powiatowego konkursu: Adrian Kowańdy, Mateusz Kiełbowski, Rafał Mikołajczak oraz Norbert Zawisła.

zobacz galerię<<<

10 marca 2011 w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Jarocinie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajmując cztery spośród pierwszych pięciu miejsc:

1. Rafał Mikołajczak – I miejsce
2. Norbert Zawisła – II miejsce
3. Adrian Kowańdy – III miejsce
4. Mateusz Kiełbowski – V miejsce

Nagrody zwycięzcom konkursu wręczał Mikołaj Szymczak - starosta powiatu jarocińskiego. Rafał Mikołajczak będzie reprezentował powiat jarociński na etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej, który odbędzie się w kwietniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!