Święto Talentów w "Dwójce"

21 marca 2011 zapisze się w historii naszej szkoły jako Dzień Talentów. Talentów wszelakich. Młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich pasji.

Od samego rana chłopcy zmierzyli się w I Wiosennym Wielkim Turnieju Piłki Nożnej „KOP 2011”. Do zawodów rozgrywanych systemem pucharowym zgłosiło się 16 drużyn. Miejsce trzecie zajęli uczniowie z klasy IV THA, drugie z III TE, pierwsze z II LOW.

zobacz galerię<<<

W tym czasie w szkolnej auli zmierzyło się 8 klas w Wiosennym Turnieju Klas. Uczniowie się rywalizowali ze sobą w 3 konkurencjach:

1. Najlepsze przebranie klasy
2. Zabłyśnij – pokaż się!
3. Jesteśmy super – mamy wiele pasji.

Z pierwszego zadania młodzież wywiązała się znakomicie. Nie zabrakło hipisów, czarownic, tancerek, biedronek a nawet smerfów. W drugiej konkurencji klasy przygotowały programy artystyczne, podczas których prezentowały swoje uzdolnienia. Zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagradzała występy piosenkarskie, pokazy taneczne, parodie klasycznych dramatów i scenki kabaretowe. Każda klasa przygotowała również wystawę, dzięki której wszyscy mogli poznać uczniowskie pasje. Obok stroju kimono i piłki do rugby znalazły się ludowe stroje, a obok biżuterii ze sznurka piękne obrazy i zdjęcia.

Zaangażowanie uczniów zostało docenione i nagrodzone. Za najbardziej utalentowane klasy uznano: I THA (III miejsce), II LOW (II miejsce) oraz I LOW (I miejsce). Klasy otrzymały ufundowane przez Radę Rodziców bony o wartości od 150 do 250 złotych.

Dyrektor Witold Bierła podsumowując turniej, docenił pomysłowość uczniów oraz zapowiedział, że już za rok, w pierwszy dzień wiosny odbędzie się kolejna edycja Dnia Talentów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!