Światowy Dzień Chorego

W związku z Światowym Dniem Chorego obchodzonym 11 lutego w dniach 17.01-19.01 odbyła się zbiórka pieniędzy dla dzieci z oddziału dziecięcego w Szpitalu w Jarocinie. Dzięki kweście zebraliśmy 256 zł z których zakupiono m.in. drewniane klocki, gry planszowe, bloki, kredki i inne artykuły piśmiennicze.

W akcji brali udział członkowie szkolnego wolontariatu, koło PCK. Do zbiórki dołączyli się wszyscy nauczyciele szkoły z inicjatywy p. Różanskiej, p. Szybiak, p. Adamczaka, p. Mankiewicz-Wieczorek.