Gimnazjaliści na lekcjach w "Dwójce"

Od lutego ponad 150 uczniów Gimnazjum nr 2 w Jarocinie i Gimnazjum w Potarzycy uczestniczyło w naszej szkole na zajęciach zapoznających z przyszłym zawodem. W ramach zorganizowanych spotkań zostały przeprowadzone zajęcia z zakresu:

- zasada działania i budowa siników spalinowych (6 spotkań) – prowadzący Zbigniew Rychter,

- prąd elektryczny na co dzień – prowadzący Kazimierz Barłożyk,

- obróbka mechaniczna metali – prowadzący Andrzej Juszczak.

Uczniowie w naszej szkole mogli zapoznać się z wyposażeniem pracowni przedmiotowych, oraz samodzielnie wykonać poszczególne ćwiczenia.