Sprzątanie Świata 2011

„Lasy to życie – ochrońmy je” to hasło tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2011” Lasy to miejsce tętnące życiem – zachowując czystość, ograniczając ilość wysypisk i odpadów stwarzającym zagrożenie dbamy o to, aby zachować naturalne warunki środowiskowe, zapewniając trwałość drzewostanów i ograniczające występowanie niebezpiecznych sytuacji.

Tegoroczna akcja na terenie powiatu jarocińskiego i w naszej szkole odbyła się 16.09.2011r. Wzięły w niej udział klasy I TUF, I TPS – wraz z opiekunami: p. H. Wardeńską, p. M. Mankiewicz – Wieczorek, p. W. Świejkowskim, p. A. Matuszewskim.

Tereny, które podlegały akcji to lasy w pobliżu naszej szkoły w kierunku Witaszyc. Po akcji wszystkie worki wypełnione śmieciami zostały złożone w jedno miejsce, zabezpieczone i przygotowane to zabrania przez odpowiednie instytucje.

Już z wielkim utęsknieniem czekamy na następną akcjęsmile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!