Światowe Dni Turystyki

W związku z obchodami „Światowego Dnia Turystyki” w naszej szkole został zorganizowany rajd turystyczny, w którym udział wzięły klasy technikum hotelarskiego wraz z wychowawcami i nauczycielami. Rajd odbył się na trasie JAROCIN – WITASZYCE – JAROCIN, a naszym celem było zwiedzanie Hotelu w Witaszycach i Muzeum Napoleońskiego. Rajd przebiegał w bardzo atrakcyjnych warunkach atmosferycznych co jeszcze bardziej uświetniło relaks i odpoczynek podczas dłuuuuuuuuuuugiego jesiennego spaceru.

Nieco zmęczeni, ale w dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły. Resztę można zobaczyć na zdjęciach w galerii