Szkolny etap XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej

Dnia 25 października odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Technicznej. Dwunastu uczestników rywalizowało w wybranej grupie tematycznej: mechaniczno-budowlanej lub elektryczno-elektronicznej. Zagadnienia konkursowe dotyczyły takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia, oraz przedmiotów zawodowych z zakresu budownictwa, mechaniki, elektryki, elektroniki, energetyki, automatyki i informatyki. Miejmy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły – a szkół w całej Polsce startuje blisko 500 - znajdą się na etapie co najmniej okręgowym smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!