Indywidualne mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniu 16 listopada 2011r. w naszej szkole odbyły się indywidualne mistrzostwa w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej przeprowadzono zgodnie z przepisami PZTS. System rozgrywek który obowiązywał to każdy z każdym do dwóch wygranych setów w przypadku dziewcząt. W kategorii chłopców obowiązywał system pucharowy do dwóch wygranych setów.

Kategoria dziewcząt: Kamila Wiśniewska I LOPP, Natalia Szyszka I LOPP, Patrycja Kowańdy I C, Weronika Jasińska II LOPP, Dominika Stachowiak II B

WYNIKI:

I Kamila Wiśniewska I LOPP
II Dominika Stachowiak II B
III Natalia Szyszka I LOPP

Kategoria chłopców: Adrian Radoliński II LOPP, Wawrzyniak Grzegorz I TE/TM, Pacholak Damian I TE/TM, Walczak Maciej Jakub I TE/TM, Walczak Maciej I TE/TM, Drzewiecki Hubert I LOPP, Kujawa Krystian I TE/TM, Majusiak Mateusz I TE/TM, Urny Krystian I TE/TM, Sopniewski Łukasz, II F Mrowicki Tomasz IV TH/TM, Kordus Mikołaj I TH/TEN, Nowicki Marcin I LOW, Golonka Kamil I LOW, Artur Kędzia II LOW, Mikołajczak Tomasz I TH/TEN

WYNIKI:

I MIEJSCE Mrowicki Tomasz IV TH/TM
II MIEJSCE Drzewiecki Hubert I LOPP
III MIEJSCE Artur Kędzia II LOW

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!