Uroczystości z okazji 5 - lecia F-16 w Polsce

9 listopada 2011r. klasy pierwsze Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem policyjno – prawnym oraz przysposobieniem wojskowym uczestniczyły w uroczystościach związanych z wręczeniem sztandaru 31 BLT w Krzesinach oraz obchodami 5 rocznicy eksploatacji samolotu wielozadaniowego F-16 w Siłach Zbrojnych RP. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św. w Kolegiacie Poznańskiej.

Następnie uroczystości przeniosły się na Stary Rynek, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia sztandaru. Była też musztra paradna Kampanii Reprezentacyjnej Sił Powietrznych, występ Orkiestry Wojskowej Sił Powietrznych z Bytomia i defilada. Młodzież miała okazję spotkać się z biskupem polowym Wojska Polskiego Józefem Guzdkiem i prezydentem Poznania – panem Ryszardem Grobelnym

Po uroczystościach przed Ratuszem zebrani udali się do Auli UAM w Poznaniu, gdzie dalej świętowali pięć lat F-16 na polskim niebie. Wystawę fotograficzną otworzył Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak. Świętowanie lotników zakończył koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod batutą mjr P. Joksa z udziałem solistów Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!