Połowinki 2011

10 listopada 2011 w Restauracji Podmiejska w Witaszycach odbyły się połowinki klas drugich liceum ogólnokształcącego oraz klasy trzeciej technikum pojazdów samochodowych. Młodzież bawiła się pod opieką wychowawców: pani Marii Adamczak, pani Anny Kordus i pana Zbigniewa Rychtera. Dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń życzył wszystkim pan dyrektor Witold Bierła. O muzyczną oprawę zadbał DJ Marek. Nie zabrakło ani najnowszych hitów, ani przebojów sprzed lat. Połowinkowa zabawa zakończyła się po północy smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!