Narodowe Święto Niepodległości

8 listopada 2011 młodzież z klas liceum wojskowego i liceum policyjno – prawnego wzięła udział w jarocińskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Młodzież uczestniczyła w kościele ojców franciszkanów w mszy za ojczyznę, a następnie przemaszerowała z wspólnie z kampanią honorową i batalionami 16 BJRL oraz zaproszonymi gośćmi na jarociński Rynek, aby wziąć udział w uroczystym Capstrzyku, podczas którego m.in. odczytano Apel Pamięci i oddano salwę honorową. Na zakończenie uroczystości wystąpiła orkiestra wojskowa z Bytomia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!