Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Uczniowie naszej szkoły Jakub Celka - uczeń III klasy technikum pojazdów samochodowych i Agnieszka Nowak - uczennica klasy II liceum z przysposobieniem policyjno - prawnym zostali stypendystami Stypendium Prezesa Rady Ministrów. To najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się poznańskiej Auli NOVA.

Dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium w imieniu pana premiera Donalda Tuska wręczył nagrodzonym wicewojewoda wielkopolski, pan Przemysław Pacia.