Innowatorium „Tydzień Przedsiębiorczości”

XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Innowatorium „Tydzień Przedsiębiorczości” zorganizowana została w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w dniach 21- 25 listopada Zapisz . W pięciodniowych warsztatach z zakresu zarządzania i ekonomii, prowadzonych przez doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wzięła udział 45 osobowa grupa uczniów ZSP1, ZSP 2 i ZSO w Jarocinie, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 LOW.

zobacz galerię<<<

Organizatorem projektu była Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, patronat nad przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Jarocińskiego. Głównym celem programu było inspirowanie młodych ludzi do samodzielnego pogłębiania wiedzy z ekonomii i zarządzania, zachęcenie ich do zainteresowania się kierunkami ekonomicznymi oraz pokazanie praktycznych zastosowań wiedzy z przedsiębiorczości.

Program składał się z 5 bloków tematycznych, a każde zajęcia składały się z merytorycznej części wprowadzającej oraz ćwiczeń i warsztatów . Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymali Certyfikaty Edukacji Ekonomicznej.