Innowatorium „Tydzień Przedsiębiorczości”

XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Innowatorium „Tydzień Przedsiębiorczości” zorganizowana została w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie w dniach 21- 25 listopada Zapisz . W pięciodniowych warsztatach z zakresu zarządzania i ekonomii, prowadzonych przez doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu wzięła udział 45 osobowa grupa uczniów ZSP1, ZSP 2 i ZSO w Jarocinie, naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 2 LOW.

zobacz galerię<<<

Organizatorem projektu była Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, patronat nad przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Jarocińskiego. Głównym celem programu było inspirowanie młodych ludzi do samodzielnego pogłębiania wiedzy z ekonomii i zarządzania, zachęcenie ich do zainteresowania się kierunkami ekonomicznymi oraz pokazanie praktycznych zastosowań wiedzy z przedsiębiorczości.

Program składał się z 5 bloków tematycznych, a każde zajęcia składały się z merytorycznej części wprowadzającej oraz ćwiczeń i warsztatów . Po zakończeniu projektu wszyscy uczestnicy otrzymali Certyfikaty Edukacji Ekonomicznej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!