MINĘŁA STUDNIÓWKA…

W sobotę 14. stycznia 2012 roku odbyła się długo oczekiwana studniówka smile Dokładnie sto dni przed maturą – a właściwie 110 dni! – uczniowie bawili się wraz z nauczycielami na tradycyjnym balu. Po raz pierwszy nasza studniówka odbyła się w nowo wybudowanej sali gimnastycznej, która w ten dzień zmieniła się w elegancki lokal. U sufitu przywieszone były liliowe i białe balony, wzdłuż ścian rozstawione były stoły z eleganckimi liliowymi dekoracjami.

Na balu bawiło się 102 maturzystów z czterech klas: IV TH, IV TH/TM, IV TE oraz III LOW z osobami towarzyszącymi, i z wychowawcami - panią Małgorzatą Dopierałą-Gęstwą, panią Arletą Krygier-Rybczyńską, panem Kazimierzem Barłożykiem oraz panem Władysławem Staśkiewiczem. Część oficjalną poprowadzili absolwenci: Wioletta Kobusińska i Damian Przespolewski.

Studniówka nie mogła się zacząć bez tradycyjnego poloneza. Pierwszego poloneza zatańczyli uczniowie wraz z nauczycielami, a drugiego sami uczniowie, prezentując niezwykle wytworny i piękny taniec.

Bal trwał do samego rana; przygrywał zespół Tamer, który grał zarówno najnowsze hity, jak i stare, dobrze znane wszystkim przeboje. Uczniowie i goście bawili się szampańsko!

Oby maturzyści takim tanecznym krokiem zdali maturę, czego im życzymy smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd