Kręcimy drugi LIP –DUB

Kręcimy drugi

LIP –DUB

W najbliższy piątek 2 marca 2012r. odbędą się zdjęcia do naszego drugiego wideoklipu typu LIP DUB.

Przypominam, że jest to teledysk kręcony jednym ujęciem, bez cięć i montażu, z udziałem uczniów i nauczycieli.

Tematyką tegorocznego Lip Dub’a będzię – lato, plaża i dobra zabawa. Pod nasz teledysk zostanie podłożony niezwykle popularny i znany utwór grupy VIDEO pt. „Idę na plażę”.

Wszystkich chętnych uczniów gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym projekcie. Moim marzeniem jest, aby w wideoklipie wystąpiło ok. 200 osób. Plan filmowy – będzie obejmował salę gimnastyczną oraz cześć parkingu.

W związku z realizowaniem projektu proszę o:

1. Wpisanie się na listy uczestników wszystkich chętnych i zdecydowanych uczniów. Listy będą wystawione w dniu 29.02.2012 (środa) od godziny 7:30 przy stoliku uczniów dyżurnych. Zgodnie z decyzją Dyrektora - jest to podstawa do usprawiedliwienia nieobecności na piątkowych zajęciach.
  2. Zapoznanie się z tekstem i muzyką piosenki grupy VIDEO „Idę na plażę” – każda osoba musi go znać. Ułatwi to nam realizację projektu i spełni naczelną zasadę.
  3. Przygotowanie na piątek strojów, rekwizytów, gadżetów dotyczących lata np. piłki plażowe, zabawki do piasku, ręczniki, leżaki, okulary kapelusze, peruki, itp.
  4. Ucharakteryzowanie się na znane w świecie osoby np. aktorów, polityków, sportowców, muzyków oraz inne postacie fikcyjne. Szczególnie mile widziane będą rekwizyty zgodne z tekstem piosenki jak np. auto-grat czy stary rower oraz inne.
  5. Zabranie mundurów szkolnych dotyczy klas LOW, LOPP, TH, TMPP. Część uczniów może przyjść w stroju galowym z krawatem z logo ZSP 2.

Potrzebne będą także „ubrania warsztatowe” – kl. TM.

Czekam na Państwa pomysły i propozycje – mamy jeszcze 2 dni smile

Planujemy:

1 marca 2012r. (czwartek)

• przeprowadzić spotkanie organizacyjne – sala ćwiczeń, godz. 11.15.

2 marca 2012r. (piątek)

• 8:00 - 10:00 - przygotowanie rekwizytów, rozstawienie „aktorów” na planie
  • 10:00 – 10:30 – kilka prób i synchronizacja całości
  • 10:30 - do momentu osiągnięcia celu - nakręcenie wideoklipu.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy już wcześniej zadeklarowali pomoc oraz uczestnictwo w projekcie.

Jacek Adamczak