IV Festiwal Piosenki Francuskiej w Jarocinie

Nasze uczennice Anna Kręc z klasy czwartej technikum hotelarskiego i Anna Witasik z drugiej klasy technikum hotelarskiego reprezentowały naszą szkołę w IV Festiwalu Piosenki Francuskiej, który odbył się I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie. Podczas festiwalu, który odbył się 2 marca 2012 roku, Ania Witasik zaśpiewała piosenkę „Paroles” z repertuaru Dalidy i zajęła drugie miejsce a Ania Kręc wykonała piosenkę „C’est pour toi” z repertuaru Céline Dion i otrzymała wyróżnienie.

Po raz pierwszy w historii tego konkursu udział wzięli w nim uczniowie dwóch szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu: I Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie im. T. Kościuszki i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie im. E. Kwiatkowskigo. Pani Bronisława Włodarczyk, przewodnicząca jury, w którego składzie zasiedli również Lidia Kalinowska, Agnieszka Sobczak, Tomasz Jankowski i Karolina Wałęsiak pogratulowała wszystkim piętnastu uczestnikom konkursu i wręczyła nagrody.

Poziom festiwalu był bardzo wysoki i wyrównany. Zaproszeni goście i jury byli pod wrażeniem umiejętności młodych artystów, podkreślali wysoki poziom artystyczny i doskonałą organizację imprezy.

Iwona Dropik,
nauczycielka języka francuskiego

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!