Konkurs BHP

W dniach 12-14 marca 2012 roku został przeprowadzony przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie etap szkolny XII Ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych.” W konkursie wzięło udział 244 uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Laureatami tego etapu konkursu zostali:

  • uczeń klasy Ig Marcin Matuszewski, mistrz pan Jan Piechocki (uzyskał maksymalną ilość punktów),
  • uczennica z klasy If Jagoda Kanafa, mistrz pani Monika Maciejewska
  • uczennica z klasy If Elżbieta Pawlaczyk, mistrz pani Agnieszka Gendera,
  • uczennica z klasy If Marzena Pomsta, mistrz pani Izabela Borkiewicz-Kaaz,
  • uczeń z klasy Ih Alan Bartkowiak, mistrz pan Ryszard Niestrawski,
  • uczeń z klasy Ih Andrzej Pudelski, mistrz pan Józef Robak

Ponadto na wyróżnienie zasługuje uczeń z klasy Ib Bartosz Lewandowski (mistrz pan Mariusz Ciszak), za szczególne zaangażowanie w konkurs.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Ostrowie Wlkp., a przy odrobinie szczęścia być może w etapie ogólnopolskim w Warszawie. Dla uczestników konkursu Cech Rzemiosł Różnych przygotował pamiątkowe dyplomy, a laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs na etapie szkolnym przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Jarocinie przeprowadziła pani Katarzyna Uniejewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!