Nowa recepcja w ponadgimnazjalnej „Dwójce”

9 marca 2012 w naszej szkole oddano do użytku recepcję hotelową. Pracownia będzie służyła uczniom technikum hotelarskiego. Mają się w niej odbywać zajęcia poświęcone obsłudze gościa hotelowego w recepcji. Klasa została wyposażona w ladę recepcyjną, komputer, drukarkę, telefon i fax. Młodzież będzie mogła doskonalić swoje zawodowe umiejętności m.in. przyjmowanie do hotelu VIP – ów, obsługa systemów rezerwacji czy komunikowanie się z gościem hotelowym.

Na potrzeby nowej pracowni zaadaptowane zostało pomieszczenie dawnej szatni wychowania fizycznego. Sala została przygotowana ze środków własnych szkoły. W jej stworzenie zaangażowali się nauczyciele i pracownicy szkoły. W naszej szkole brakowało dotąd pracowni hotelarskiej – mówi Witold Bierła – dyrektor ZSP nr 2. Zamierzamy w najbliższych miesiącach rozpocząć modernizację następnych pomieszczeń. Mam nadzieję, że już we wrześniu uczniowie technikum hotelarskiego będą mieli do swojej dyspozycji pokój hotelowy z łazienką, a także, o ile uda nam się pozyskać sponsorów, salę obsługi klientów. Bez wątpienia będzie to doskonała pomoc dydaktyczna.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!