Pokaż swój talent

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie przywitali wiosnę drugą edycją szkolnego konkursu „Pokaż swój talent”. W finale konkursu udział wzięły następujące klasy: I TH/TEN, I TPS, II TH, II TH/TEN, II LOPP, II LOW, III TH, III LOW.

Przewodniczącym był dyrektor szkoły – pan Witold Bierła, członkami – nauczyciele: Agnieszka Urbaniak, Agnieszka Solińska, Anna Raczkowska, Kamila Krzyżanowska oraz Wojciech Świejkowski.

Turniej składał się z dwóch etapów. W pierwszym, ocenie podlegały występy wokalne, taneczne, gra na instrumentach i scenki kabaretowe. W drugim uczniowie przygotowali wystawy pokazujące ich różnorodne uzdolnienia. Obok zdjęć sportowców wisiały obrazy, a obok rękodzieła artystycznego zapachem kusiły wyroby sztuki kulinarnej. Występy przygotowane przez młodzież w pierwszej części kipiały pomysłowością, wciągały (dosłownie) do zabawy zarówno publiczność, jak i jurorów. Melodie grane na keyboardzie przez Michała Wojtczaka sprawiły, że sala gimnastyczna na moment zamieniła się w dyskotekę. Jury nie miało łatwego zadania. Po burzliwych obradach w końcu wyłoniono laureatów.

I miejsce zdobyła klasa II TH, II miejsce wywalczyła klasa II LOW, III miejsce zajęła klasa II TH/TEN. Wyróżnienia indywidualne otrzymali: grający na instrumentach klawiszowych - Michał Wojtczak z klasy I TPS i skrzypaczka - Marlena Górczyńska z klasy I TH/ TEN.

Młodzież ZSP nr 2 udowodniła rodzicom i nauczycielom, że pierwszy dzień wiosny można spędzić twórczo, radośnie i ciekawie, a co najważniejsze bezpiecznie w szkole, a nie na „wagarach”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd