Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jak co roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom" zorganizowanym przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane 14 marca 2012 roku w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie w trzech kategoriach szkół tj. podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalnej.

Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 2 w Jarocinie w swojej kategorii wystawił drużynę złożoną z 2 uczniów, którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, wyposażenia i przepisów pożarniczych. Byli to Damian Pacholak i Mateusz Komorniczak.

Podobnie jak na etapie gminnym walka o czołowe lokaty była zacięta i zakończyła się dogrywką o 2 i 3 miejsce. O wyrównanym poziomie wiedzy poszczególnych uczestników może świadczyć fakt, iż zdobywca pierwszego miejsca uzyskał łącznie 1 punkt więcej od uczniów, którzy zajęli lokatę 2 i 3.

Uczeń naszej "Dwójki" Damian Pacholak po raz kolejny potwierdził swoją wiedzę, zajmując ostatecznie 3 miejsce, co niestety nie wystarczyło do zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego w/w imprezy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!