Rejonowy Konkurs Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej

Sukcesem zakończył się start uczniów ZSP nr 2 w Jarocinie w corocznych eliminacjach Rejonowych Konkursu Wiedzy z zakresu Obrony Cywilnej Szkół Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 13 marca 2012 roku w Pleszewie w tamtejszym I Liceum Ogólnokształcącym. Reprezentanci ”Dwójki” zajęli drużynowo III miejsce w w/w zawodach.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie na w/w imprezę wystawił drużynę złożoną z uczniów Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum , którzy wykazali się ogromną wiedzą z historii, zadań i wyposażenia formacji Obrony Cywilnej w Polsce. Byli to:

  • Daria Blauman
  • Angelika Gęsta
  • Roma Kamrowska
  • Mateusz Komorniczak (rez.)

Na szczególną pochwałę zasługuje postawa Angeliki Gęstej, która w klasyfikacji indywidualnej w/w imprezy zajęła drugie miejsce. Uczennica za swoja postawę została uhonorowana nagrodą rzeczową w postaci torby podróżnej .

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!