Konkurs fryzjerski

W piątek, 9 marca, odbył się Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów "Mała Pętelka". Do Zespołu Szkół Odzieżowych w Poznaniu przyjechali uczniowie z 13 szkół z całej Polski m.in. uczniowie z naszej szkoły, przedstawiając nowoczesne stylizacje fryzur. Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są z rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej. Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów.

Reprezentacja naszej szkoły brała udział w tym konkursie po raz pierwszy. Kilkorgu udało się dostać do finału konkursu. Niestety nie zdobyli żadnego miejsca, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku nasi uczniowie zagoszczą na podium. Młodzi kreatorzy mody i fryzjerzy zapewnili dobrą zabawę i ukazali świeże i oryginalne spojrzenie na modę i fryzjerstwo.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!