Akcja fundacji "Ogród Marzeń"

W dniu 25.03.2012 r. odbyła się kolejna akcja fundacji „Ogród Marzeń”, w której również wzięli udział uczniowie ZSP NR 2 w Jarocinie.

Uczniowie – wolontariusze – nie tylko zbierali pieniądze na leczenie i rehabilitację dzieci oraz młodych ludzi z naszego terenu, ale również przedstawili program artystyczny w JOK-u.

Weseli ogrodnicy z naszej szkoły już od godzin rannych zbierali pieniądze na ulicach, przed sklepami, przy kościołach:

  • Parafia Jarocin – św. Antoniego – uczniowie IILOW – Natalia Ulatowska, Zosia Cegła, Dajana Dunaj, Sandra Walczak, Julita Krosta, Piotr Adamkiewicz
  • Parafia Jarocin – św. Chrystusa Króla – uczniowie IITH – Żaneta Marciniak, Angelika Czajka, Natasza Majewska, Martyna Stasik, Zuzanna Pierzchała oraz uczniowie I LOPP – Kinga Łokietek, Patrycja Brylewska, Sylwia Marczewska, Sylwia Golińska, Agnieszka Szpitalniak, Agnieszka Szymańska
  • Parafia w Mieszkowie – Uczniowie III TE/TEN – Jakub Jańczak, Jakub Sierański - Parafia w Golinie – Uczniowie II LOPP – Agata Gęściak, Adrianna Wojtasiak, II TPS/TE – Szymon Kubiak
  • Parafia w Witaszycach – Uczennica III TH – Monika Potarzycka
  • Parafia w Magnuszewicach – Uczennica II TH – Kasia Binder

Akcja to nie tylko zbieranie pieniędzy, ale również wiele imprez, o godz. 14.30 na parkingu przed Kauflandem zrobiliśmy wspólne zdjęcie, odbyła się parada motocykli oraz pokaz ratownictwa medycznego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną w Jarocinie. Od godz. 15.30 w JOK-u rozpoczęły się koncerty, pokazy, warsztaty dla dzieci.

Na początek w wielkim stresie wystąpiły nasza uczennice – Anna Kręc – IV THa, Anna Witasik II THa, Kinga Łokietek I LOPP. Następnie z udziałem gitar mogliśmy słuchać Eweliny Kobusińskiej II LOW, Kingi Łokietek I LOPP, Margarety Matyjewicz I LOPP oraz Tobiasza Marzyńskiego I LOW.

Po krótkiej przerwie wypełnionej przez występy innych szkół – ponowny występ naszych uczniów. Bardzo profesjonalnie zagrał zespół IMPERFECT SYSTEM : Eryk Stęclik – II TH/TEN, Kacper Ziętek – II LOPP, Adrian Miaskowski – II LOW.

Na zakończenie rozładował emocje występ Bartka Żwawiaka z III LOW z muzyką Hip-Hop + Bit-Box. Koncerty trwały dalej i młodzież bawiła się w ich rytmie, zmęczeni wolontariusze wraz z opiekunem Hanną Wardeńską powędrowali do domu.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy wsparli tak szczytny cel tej akcji smile

Hanna Wardeńska

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd