"Sprawni jak żołnierze"

W dniu 4 kwietnia 2012 r. w Zdunach odbyły się eliminacje rejonowe w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu południowej wielkopolski szkół ponadgimnazjanych. Na zawody nasza szkoła wystawiła dwa zespoły: męski i żeński.

Drużyna dziewcząt startowała w składzie: Magdalena Walczak, Alicja Oczkowska, Paula Banasiak, Rez. Angelika Gęsta, natomiast w drużynie chłopców znaleźli się: Damian Meller, Łukasz Kwieciński, Damian Wojtczak, Rez. Mateusz Komorniczak.

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z wiatrówki do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Zdun i okolic.

Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji. Na końcowy wynik spory wpływ miał lejący deszcz, który utrudniał zmagania drużynom. W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła V miejsce, a chłopcy VI.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!