Wyjazd do teatru

W zeszły wtorek, 17 kwietnia, uczniowie z klas II LOW, I LOW, I TMPP i II B wraz z opiekunami – p. Arletą Krygier-Rybczyńską i p. Agnieszką Wąsik – wybrali się na wycieczkę do teatru. W Teatrze Nowym w Poznaniu obejrzeli sztukę pt. „Obsługiwałem angielskiego króla”.

Spektakl powstał na podstawie książki czeskiego pisarza – Bogumiła Hrabala. Jego bohaterem jest kelner, który marzy o karierze milionera, a jego losy śledzimy na tle przedwojennej Czechosłowacji, drugiej wojny światowej i powojennych represji wobec burżuazji. Wrażenie robi scenografia, kostiumy i niesamowita gra aktorska – jest tu i humor, i groteska, i dramat. Uczniowie wrócili zadowoleni, mamy nadzieję że takich wypraw kulturalnych będzie więcej smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd