Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

Dnia 18.04.2012 w ZSP 2 w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna zajęła w nim I miejsce uzyskując prawo startu w Finale Rejonu Poznań Teren – Wschód w Piłce Nożnej, który odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku w Gnieźnie.

Skład drużyny ZSP 2 w Jarocinie: Artur Kędzia, Grzegorz Sobczak, Grzegorz Kałuża, Przemysław Konik, Piotr Walczak, Jakub Sierański, Tomasz Mikołajczak, Tomasz Wosiek, Daniel Wrzalik, Tobiasz Konieczny, Marcin Matuszewski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd