Zakończenie nauki dla klas maturalnych

27 kwietnia 2012 r.

TAK MŁODY JAK DZIŚ…” – POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM I LICEUM

„Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze” – takie było hasło uroczystości wręczenia świadectw absolwentom czterech klas technikum i liceum, która odbyła się w naszej szkole 27. kwietnia 2012.

Na uroczystości Dyrektor Szkoły, p. Witold Bierła, starosta jarociński, p. Mikołaj Szymczak, oraz przewodniczący Rady Rodziców, p. Aleksander Trzeciak, życzyli maturzystom przede wszystkim zdanej matury, ale również wielu dalszych sukcesów i realizowania marzeń. Podkreślali, iż kończy się dla nich pewien etap w życiu, następuje symboliczne przejście do dorosłości i budowania własnej przyszłości.

Wśród uczniów znaleźli się abiturienci ze świadectwami z wyróżnieniem:
• z klasy III LOW (p. Władysław Staśkiewicz): Daria Blauman, Angelika Gęsta, Sandra Górnaś, Małgorzata Kluga, Łukasz Kwieciński, Maciej Maćkowiak, Agnieszka Matuszak, Damian Meller, Samanta Przybylska, Monika Rogacka, Piotr Walczak, Żaneta Woźna
• z klasy IV THA (p. Małgorzata Dopierała-Gęstwa): Izabela Adamczyk, Karolina Banaszak, Dominika Celka, Karolina Kalinowska
• z klasy IV TH/TM (p. Arleta Krygier-Rybczyńska): Monika Kania, Paulina Kramarczyk, Angelika Ostojska
• najlepszy uczeń z klasy IV TE (p. Kazimierz Barłożyk): Grzegorz Grodzki.

Nagrodzeni zostali również absolwenci reprezentujący z powodzeniem naszą szkołę w zawodach sportowych:
• z klasy III LOW: Daria Blauman, Kamil Chojecki, Filip Ciechelski, Paulina Maćkowiak, Dawid Nawrocki, Piotr Walczak, Żaneta Woźna
• z klasy IV THA: Arkadiusz Brzostowski
• z klasy IV TH/TM: Natalia Białkowska, Patrycja Kubiak, Piotr Walendowski
• z klasy IV TE: Szymon Mazur, Krzysztof Pawełczyk, Maciej Stamierowski.

Wyróżniliśmy także abiturientów, którzy godnie reprezentowali szkołę, aktywnie włączając się w życie szkoły, brali udział w rozmaitych uroczystościach szkolnych i konkursach:
• z klasy III LOW: Żaneta Woźna, Agnieszka Matuszak, Małgorzata Kluga, Adrian Grzelak
• z klasy IV THA: Anna Kręc, Karolina Banaszak
• z klasy IV TH/TM: Katarzyna Chmielewska, Michał Kukla, Krzysztof Pawlik, Paulina Kramarczyk (za 100% frekwencji)
• z klasy IV TE: Szymon Mazur, Krzysztof Pawełczyk, Maciej Stamierowski.

Po wyróżnieniu uczniów nastąpiło podziękowanie dla rodziców uczniów nagrodzonych, a następnie ślubowanie absolwentów na sztandar szkoły. Rotę ślubowania – nawiązującą do naszego patrona, Eugeniusza Kwiatkowskiego, i jego zasad pracowitości, skromności i życzliwości – odczytała Katarzyna Chmielewska z klasy IV TH/TM. Na zakończenie maturzystów pożegnała Dajana Abramowicz z klasy II LOPP, a głos w imieniu uczniów kończących szkołę zabrała Żaneta Woźna z klasy III LOW. Uczniowie udali się następnie na ostatnie już spotkania z wychowawcami do swoich klas.

Wszystkim absolwentom życzymy raz jeszcze, aby wszystkie ich marzenia – edukacyjne na najbliższą, majową przyszłość oraz te osobiste i zawodowe na całą przyszłość – spełniły się, i aby z „Dwójką” wiązali wspaniałe, młodzieńcze wspomnienia. Niech słońce zawsze świeci Wam tak jak tego kwietniowego dnia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!