XIII Olimpiada Techniki Samochodowej

W dniu 24 marca na Politechnice Warszawskiej został przeprowadzony II etap XIII Olimpiady Techniki Samochodowej. W zmaganiach wzięło udział ponad 400 uczniów z terenu całej Polski. Drużyna, w skład, której weszli: Jakub Celka, Mateusz Sójka, Michał Wojtczak (uczniowie Technikum Pojazdów Samochodowych) rozwiązywała testy z zakresu wiedzy motoryzacyjnej.

Uczniowie wraz z opiekunem p. Zbigniewem Rychterem po konkursie mieli możliwość zwiedzenia gmachu Politechniki, a w szczególności pracowni dydaktycznych w których ćwiczenia odbywają studenci wydziału samochodów i maszyn roboczych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!