Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej

W dniu 13 kwietnia 2012r. podczas odbywających się Międzynarodowych Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu został przeprowadzony Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej – edycja krajowa dla uczniów, kształcących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

Drużyny w składzie: Jakub Celka, Krzysztof Masztalerz, Łukasz Osicki (klasa III TPS) oraz Konrad Bachorz, Piotr Błaszczyk, Łukasz Ratajczak (klasa IIIe) rozwiązywali testy z zakresu m.in.: budowy, obsługi i technologii naprawy pojazdów, elektrotechniki motoryzacyjnej, baz danych i programów wspomagających eksploatację pojazdów, znajomości maszyn i urządzeń do obsługi i napraw.

W turnieju wzięło udział 51 szkół o profilach samochodowych z całego kraju. Nasza szkoła zajęła 13 miejsce.

Opiekun: Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!