Młodzi wiedzą o funduszach

Dwie uczennice z klasy II LO z przysposobieniem policyjno-prawnym z ZSP nr 2 w Jarocinie Agata Gęściak i Dajana Abramowicz wzięły udział w III edycji konkursu "Młodzi wiedzą o funduszach", organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Konkurs poprzedzony był lekcjami europejskimi, przeprowadzonymi przez konsultantów z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jarocinie, po których młodzież mogła napisać uproszczony wniosek o dofinansowanie w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 oraz dołączyć odpowiednio dobrany załącznik multimedialny (film, audycja, prezentacja).

Kapituła konkursu wyróżniła pracę Agaty Gęściak w kategorii audycja. 27 kwietnia 2012r. obie uczestniczki konkursu wraz z opiekunem Elżbietą Wiśniewską wzięły udział w uroczystej mini-gali na Politechnice Poznańskiej, na której wręczone zostały nagrody i wyróżnienia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd