Zmotoryzowani w zgodzie z naturą

Dnia 26 kwietnia 2012 r. odbyła się wycieczka klasy I TPS. Jako przyszli mechanicy postanowiliśmy oderwać się na chwilę od wiedzy technicznej i zaczerpnąć nieco wiadomości o ekologii, o której dobro walczą inżynierowie projektujący nowe pojazdy.

W celu zobaczenia niektórych skarbów środowiska, udaliśmy się na wystawę fotografii roślin mięsożernych, zorganizowaną przez Fundację Biblioteka Ekologiczna w Poznaniu oraz Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie; autorem fotografii był Andrzej Mróz. To zadziwiające, jak różnorakie rośliny występują na świecie. Fotografie świetnie odzwierciedlały realny wygląd roślin, a opracowanie merytoryczne dostarczyło nam wielu ciekawostek.

Po wystawie udaliśmy się na seans kinowy do kina w galerii „Malta”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!