O Kwiatkowskim i COP-ie w Warszawie

„Centralny Okręg Przemysłowy – wczoraj, dziś, jutro” – pod takim hasłem odbyła się w dniu 15 maja br. konferencja naukowa w Sali Kolumnowej Sejmu RP w Warszawie, pod patronatem Wicemarszałka Sejmu E. Grzeszczaka. Jej organizatorami byli m. in. prof. M. M. Drozdowski, historyk, oraz Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego z siedzibą w Poznaniu.

W trakcie konferencji wręczono nagrody laureatom Konkursu Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym – uczniom szkół ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. ZSP Nr 2 w Jarocinie reprezentował zwycięzca konkursu – uczeń klasy I LOW – Michał Woźniak, a nagrody wręczał Wicepremier Rady Ministrów – Waldemar Pawlak. Zaproszenia na konferencję otrzymali ponadto wicedyrektor szkoły – Elżbieta Kaaz oraz nauczyciel historii – Władysław Staśkiewicz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!