Akcja zbierania nakrętek

17 maja 2012 roku uczniowie z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły przekazali Fundacji „Ogród Marzeń” w Jarocinie 5 dużych worków nakrętek.

Akcję zbierania nakrętek rozpoczęto w naszej szkole 17.11.2011 roku i kontynuowana będzie nadal pod hasłem „Zakręcamy się dalej”. Nakrętki można składać w kartonie umieszczonym przy wejściu do sklepiku szkolnego.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły nakrętki przekazali: Kinga Łokietek z klasy I LOPP, Michał Wojtczak z klasy I TPS wraz z opiekunem panem Tobiaszem Klaczyńskim.