Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej

13 października br. o godz. 13.00 w naszej szkole miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szkolną akademię zaszczycili obecnością m. in. przedstawiciele służb mundurowych, 16 Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk, Powiatowej Policji w Jarocinie, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a także rodzice uczniów klas pierwszych. Nie zabrakło oczywiście nauczycieli oraz uczniów wszystkich klas ZSP nr 2.

zobacz galerię<<<

Dyrektor szkoły - Witold Bierła w powitalnym przemówieniu nawiązał do bardzo wysokich wyników przeprowadzonej ostatnio w naszej placówce ewaluacji. Dyrektor, dziękując pedagogom, nie ukrywał zadowolenia zachęcając równocześnie do dalszej, wytężonej pracy dla dobra naszych uczniów, dla dobra szkoły.

Następnie życzenia nauczycielom składali zaproszeni goście. Nie zabrakło w nich słów wdzięczności, uznania, podziwu. W imieniu uczniów ZSP nr 2 życzenia wszystkim pedagogom złożyła Monika Płócienniczak – uczennica klasy II c.

Jak co roku, w Dniu Edukacji Narodowej, w naszej szkole ma miejsce ślubowanie klas pierwszych. Wyróżnieni uczniowie tych klas ślubowali m.in. kierować się w swoim życiu ideałami patrona ZSP nr 2 – Eugeniusza Kwiatkowskiego - takimi jak: uczciwość, skromność, pracowitość.

Z okazji zbliżającego się święta dyrektor szkoły – W. Bierła złożył gratulacje nauczycielom, którzy osiągnęli kolejny, wyższy stopień awansu zawodowego.

Dzień Edukacji Narodowej był okazją do docenienia i uhonorowania Nagrodą Dyrektora Szkoły wybranych nauczycieli i pracowników szkoły. W tym roku nagrodę tę otrzymało aż 26 nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Szkolną akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej zakończyła uroczysta defilada klas mundurowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd