Kręcimy drugi LIP –DUB

Kręcimy drugi

LIP –DUB

W najbliższy piątek 2 marca 2012r. odbędą się zdjęcia do naszego drugiego wideoklipu typu LIP DUB.

Przypominam, że jest to teledysk kręcony jednym ujęciem, bez cięć i montażu, z udziałem uczniów i nauczycieli.

Tematyką tegorocznego Lip Dub’a będzię – lato, plaża i dobra zabawa. Pod nasz teledysk zostanie podłożony niezwykle popularny i znany utwór grupy VIDEO pt. „Idę na plażę”.

Wszystkich chętnych uczniów gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym projekcie. Moim marzeniem jest, aby w wideoklipie wystąpiło ok. 200 osób. Plan filmowy – będzie obejmował salę gimnastyczną oraz cześć parkingu.

W związku z realizowaniem projektu proszę o:

  1. Wpisanie się na listy uczestników wszystkich chętnych i zdecydowanych uczniów. Listy będą wystawione w dniu 29.02.2012 (środa) od godziny 7:30 przy stoliku uczniów dyżurnych. Zgodnie z decyzją Dyrektora - jest to podstawa do usprawiedliwienia nieobecności na piątkowych zajęciach.
  2. Zapoznanie się z tekstem i muzyką piosenki grupy VIDEO „Idę na plażę” – każda osoba musi go znać. Ułatwi to nam realizację projektu i spełni naczelną zasadę.
  3. Przygotowanie na piątek strojów, rekwizytów, gadżetów dotyczących lata np. piłki plażowe, zabawki do piasku, ręczniki, leżaki, okulary kapelusze, peruki, itp.
  4. Ucharakteryzowanie się na znane w świecie osoby np. aktorów, polityków, sportowców, muzyków oraz inne postacie fikcyjne. Szczególnie mile widziane będą rekwizyty zgodne z tekstem piosenki jak np. auto-grat czy stary rower oraz inne.
  5. Zabranie mundurów szkolnych dotyczy klas LOW, LOPP, TH, TMPP. Część uczniów może przyjść w stroju galowym z krawatem z logo ZSP 2.

Potrzebne będą także „ubrania warsztatowe” – kl. TM.

Czekam na Państwa pomysły i propozycje – mamy jeszcze 2 dni smile

Planujemy:

1 marca 2012r. (czwartek)

  • przeprowadzić spotkanie organizacyjne – sala ćwiczeń, godz. 11.15.

2 marca 2012r. (piątek)

  • 8:00 - 10:00 - przygotowanie rekwizytów, rozstawienie „aktorów” na planie
  • 10:00 – 10:30 – kilka prób i synchronizacja całości
  • 10:30 - do momentu osiągnięcia celu - nakręcenie wideoklipu.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy już wcześniej zadeklarowali pomoc oraz uczestnictwo w projekcie.

Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!