Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2011/2012

Nauka jest najlepszą drogą do tego, żeby ducha ludzkiego uczynić heroicznym.
Prawdziwy cel nauki (...) polega na tym, by swą wiedzą służyć bliźnim,
następnie zaś, by w nauce znaleźć pociechę w przeciwnościach losu.

Dnia 29 czerwca 2012 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2011/2012. Na szkolnym dziedzińcu, w piękny – typowo letni – dzień zebrali się uczniowie, rodzice, nauczyciele wraz z dyrekcją i zaproszonymi gośćmi, aby pożegnać rok szkolny. Dyrektor szkoły, Witold Bierła, razem ze Skarbnikiem Powiatu Jarocińskiego – panem Jackiem Jędrzejakiem oraz przewodniczącym Rady Rodziców – panem Aleksandrem Trzeciakiem wręczyli świadectwa uczniom wyróżnionym.

Świadectwa z czerwonym paskiem otrzymali: Paulina Garstka, Monika Szymkowiak, Agnieszka Woźniczka (klasa I A), Milena Urbaniak (klasa I B), Dominik Jaskólski (klasa I E), Jagoda Kanafa (klasa I F), Katarzyna Glapa (klasa II C), Dawid Zdunek (klasa II E), Daria Grzemska (klasa I TH/TEN), Michał Wojtczak (klasa I TPS), Anna Wierzowiecka (klasa III THA), Jakub Celka (klasa III TPS), Anna Jankowska (klasa I LOW), Ewelina Kobusińska, Mateusz Stasiak, Monika Stachowiak, Dajana Dunaj, Paulina Maciaszczyk, Julita Krosta (klasa II LOW), Patrycja Brylewska, Klaudia Gajewska, Magdalena Masłowska, Natalia Szyszka (klasa I LOPP), Dajana Abramowicz, Ewelina Garczarek, Agata Gęściak, Damian Gluba, Monika Krasnowska, Margareta Krauze, Zuzanna Matuszak, Agnieszka Nowak, Martyna Podgórska, Weronika Robakowska, Brajan Skrzypczak, Magdalena Walczak, Adrianna Wojtasiak, Alicja Oczkowska, Magdalena Banaszak, Adrian Radoliński (klasa II LOPP).

Dowódca Jednostki Wojskowej w Jarocinie, Komendant Powiatowy Policji w Jarocinie i Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Jarocinie przyznali także specjalne wyróżnienia dla uczniów klas mundurowych, które otrzymali: Ewelina Kobusińska II LOW, Margareta Krauze II LOPP, Mikołaj Kubot I TMpp.

Doceniliśmy także sportowców. Za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali: Patryk Bzowy I g – III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Biegach Przełajowych, w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkoatletyce: Filip Ciechelski III LOW– II miejsce wrzucie oszczepem Anna Lewera I LOW- II miejsce w rzucie oszczepem Artur Kiełbowski II g - III miejsce w biegu przez płotki na 110 m.

Przyznaliśmy również nagrody za stuprocentową frekwencję na zajęciach – dla Edyty Trzyszczak z klasy I a i Michała Plucińskiego z klasy II TPS/TE. Nagrodę za najwyższą frekwencję dla całej klasy w pionie szkół średnich zdobyła klasa I TE/TMpp, a wśród klas szkół zawodowych klasa I h.

Pogratulowaliśmy też uczniom biorącym udział w konkursach: „Młodzi wiedzą o funduszach” – Dajana Abramowicz i Agata Gęściak II LOPP (wyróżnienie), „Konkurs wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych” - Marcin Matuszewski I g, Jagoda Kanafa I f, Elżbieta Pawlaczyk I f, Marzena Pomsta I f, Alan Bartkowiak I h, Andrzej Pudelski I h, Bartosz Lewandowski I b, „Pokaż nam język” – Marcin Nowicki I LOW, Magdalena Szymczyk II LOW „Lider ortografii angielskiej i niemieckiej” - I miejsce i tytuł Lidera ortografii angielskiej Dawid Stachowiak I TH/TEN, II miejsce Anna Lewera I LOW, III miejsce Damian Kowalczyk I TH/TEN; I miejsce i tytuł Lidera ortografii niemieckiej Patrycja Brylewska I LOPP, II miejsce Daria Grzemska I TH/TEN, III miejsce Weronika Kulińska II TH konkurs Nakrywania Stołów Wielkanocnych - I miejsce Sandra Garsztka i Agnieszka Stachowiak III TH, II miejsce Martyna Krawczyk i Katarzyna Nawrocka II TH, III miejsce Jagoda Ficek i Karolina Kajdan II TH „Pokaż swój talent” - Michał Wojtczak I TPS i Marlena Gorczyńska I TH/TEN "Mistrz rachunków" - I miejsce Artur Walczak II g, II miejsce Dawid Zdunek II e, III miejsce Adrian Kowalski II d Najlepsi strzelcy na obozie szkoleniowym w Machlinach (I LOW) – I miejsce Maciej Golec, II miejsce Michał Woźniak, III miejsce Szymon Jastrzembski.

Rodzice uczniów wyróżnionych otrzymali listy gratulacyjne. Pożegnaliśmy również dwóch nauczycieli: ks. Ojca Marka Janusa oraz pana Pawła Rosolaka.

Na zakończenie Ania Witasik z klasy II TH zaśpiewała piosenki, które wprowadziły wszystkich w nastrój wakacyjny.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy wspaniałych, bezpiecznych, udanych wakacji i niesamowitych wspomnień!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!