Konferencja nauczycieli

11 grudnia 2012 w naszej szkole odbyła się konferencja "Nauczyciele języków obcych wobec zmian zachodzących w szkole", w której wzięli udział nauczyciele języków obcych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego. Konferencja została zorganizowana z inicjatywy p. Arlety Krygier – Rybczyńskiej we współpracy z panią Katarzyną Bartz z Wydawnictwa Pearson. Konferencję poprowadziła pani Anna Abramczyk - edukator, doradca metodyczny, ekspert MEN do spraw awansu zawodowego. Spotkanie będzie poświęcone metodyce języków obcych oraz prawu oświatowemu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!