POŁOWINKI 2012

Tradycyjnie już, na półmetku edukacji, w dniu 23 listopada 2012 roku w Restauracji Podmiejska w Witaszycach, odbyły się połowinki. Uczestniczyli w nich uczniowie II klas liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym i wojskowym oraz III klas technikum hotelarskiego, elektronicznego oraz pojazdów samochodowych i elektrycznego.

Na wstępie dyrektor szkoły pan Witold Bierła oraz pani dyrektor Dorota Gromada powitali wszystkich, życząc udanej zabawy. Życzenia te każdy wziął sobie do serca i przez cały wieczór wszyscy się doskonale bawili. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Tomasz.

Podczas połowinek opiekę nad młodzieżą sprawowali wychowawcy: pani Izabela Wojtkowiak, pani Kamila Krzyżanowska, pani Anna Konieczna, pani Ilona Suliga oraz pani Katarzyna Uniejewska.

Zabawa zakończyła się po północy. smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!