Mikołajki

Uczniowie z klas liceum ogólnokształcącego z przysposobieniem policyjno – prawnym razem z funkcjonariuszami Powiatowej Komendy Policji w Jarocinie 13 grudnia 2012 odwiedzili Dom Dziecka w Górze. Wielkie poruszenie wśród dzieci wzbudził św. Mikołaj, który przyjechał do Góry policyjnym radiowozem. O świąteczne prezenty zadbali licealiści. Dzięki temu worek św. Mikołaja był pełen. Przedświąteczne spotkanie było również okazją do przypomnienia przez policjantów dzieciom zasad bezpiecznej zabawy zimą.