Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

W Niedziele Palmową 24 marca nasza szkoła, wraz z innymi szkołami i firmami z powiatu jarocińskiego, wzięła udział w Pierwszym Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym na jarocińskim rynku. Mimo zimowej (na szczęście słonecznej) pogody i temperatury można było poczuć wiosnę i zbliżającą się Wielkanoc - a to wszystko za sprawą bajecznie kolorowych dekoracji i ozdób świątecznych. Nasza szkoła zaprezentowała ogromnego zająca wielkanocnego "z niespodzianką", który powstawał kilka tygodni na warsztatach szkolnych i dzielnie wypatrywał wiosny, oraz piękne rękodzieła naszych uczniów i nauczycieli.

Mieszkańcy Jarocina i okolic mogli podziwiać nasze kartki świąteczne, zajączki z masy solnej, szydełkowane koszyczki, papierowe zwierzaki, kolorowe pisanki czy wiosenne dekoracje stołów wielkanocnych.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcje, które cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem: malowanie twarzy i malowanie pisanek.

Życzymy wszystkim kolorowych, zdrowych, spokojnych, a przede wszystkim rodzinnych i w końcu ciepłych Świąt Wielkanocnych!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd