Najsilniejsza klasa w szkole

W dniu 4.04.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbyły się zawody „Najsilniejsza klasa w szkole”. W zawodach wzięło udział 9 trzyosobowych drużyn. Odbyły się dwie konkurencje: wyciskanie sztangi leżąc oraz wyciskanie sztangi leżąc na ilość powtórzeń, sztanga w tym przypadku ważyła połowę wagi każdego zawodnika.

W dwuboju drużyny zajęły następujące miejsca: IX miejsce klasa 2Lopp, VIII miejsce klasa 2Te, VII miejsce klasa 1Lopp, VI miejsce klasa 1Low , V miejsce klasa 1C, IV miejsce klasa 4Te/Ten, III miejsce klasa 3Tps/Te w składzie: Wawrzyniak Rafał, Przybył Konrad, Woźniak Łukasz, II miejsce klasa 2E w składzie: Wojtyra Łukasz, Jaskólski Dominik, Nowicki Karol, I miejsce klasa 4Tps Masztalerz Krzysztof, Regulski Piotr, Osicki Łukasz.

Nagrody sportowe zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!