Szkolny konkurs BHP

W dniach 18-22 marca 2013 roku został przeprowadzony przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie etap szkolny XII Ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów w zakładach rzemieślniczych.” W konkursie wzięło udział 118 uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Laureatami tego etapu konkursu zostali:

- uczennica z klasy IIf Jagoda Kanafa, mistrz pani Monika Maciejewska,

- uczennica z klasy Ie Katarzyna Pawlaczyk, mistrz pani Danuta Koterba,

- uczeń z klasy Ib Bartosz Lewandowski, mistrz pan Mariusz Ciszak.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie regionalnym konkursu w Cechu Rzemiosł Róznych w Jarocinie w dniu 9 kwietnia 2013r., a przy odrobinie szczęścia być może w etapie ogólnopolskim w Warszawie. Dla uczestników konkursu Cech Rzemiosł Różnych przygotował pamiątkowe dyplomy, a laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs na etapie szkolnym przy współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych w Jarocinie przeprowadziła pani Katarzyna Uniejewska – nauczyciel przedmiotów zawodowych. Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!