Konkurs „Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych”

W roku szkolnym 2012/13 uczniowie z naszej szkoły: Maciej Pluciński (IILOPP), Błażej Witek (ILOPP), Tomasz Kaczmarek (IV TPS) reprezentowali szkołę na konkursie „Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie dla szkół ponadgimnazjalnych. Po raz pierwszy nasza szkoła brała udział w tym konkursie, mimo że nie udało się wygrać, sam konkurs okazał się ciekawym doświadczeniem i wzbogacił z pewnością wiedzę uczniów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!