Konkurs „Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych”

W roku szkolnym 2012/13 uczniowie z naszej szkoły: Maciej Pluciński (IILOPP), Błażej Witek (ILOPP), Tomasz Kaczmarek (IV TPS) reprezentowali szkołę na konkursie „Wiedzy o krajach niemieckojęzycznych” organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie dla szkół ponadgimnazjalnych. Po raz pierwszy nasza szkoła brała udział w tym konkursie, mimo że nie udało się wygrać, sam konkurs okazał się ciekawym doświadczeniem i wzbogacił z pewnością wiedzę uczniów.