Konkurs "The talent show"

W piątkowe popołudnie 24 maja 2013r. nasze uczennice i uczniowie wzięli udział w piątej edycji "The talent show" stając do rywalizacji z uczniami szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego.

Anna Witasik z klasy III TH wyśpiewała wyróżnienie piosenką z repertuaru The Beatles – “Oh! Darling”.

Ponadto udział w koncercie wzięły udział: Magdalena Kurzawa z klasy III TH/En, która śpiewała piosenkę z repertuaru Johna Lennona "Imagine, Natalia Lisiecka z klasy I LOW śpiewała piosenkę pod tytułem „Walking on sunshine” z repertuaru Katriny and the Waves, Adrianna Gałuszka z klasy I LOpp wykonała piosenkę Adele - “Someone like you” i zespół w składzie: Adrian Miaskowski, Tobiasz Marzyński, Kacper Ziętek i Eryk Stenclik zagrali i zaśpiewali utwór "Are you mine" z repertuaru zespołu Arctic Mankeys.

W konkursie, zorganizowanym przez nauczycielki języka angielskiego w ILO w Jarocinie, uczniowie mogli zaśpiewać brytyjskie piosenki i recytować poezję brytyjską. Dodatkowo z okazji kwietniowych urodzin królowej angielskiej publiczność miała okazję wziąć udział w konkursie na temat rodziny królewskiej. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a koncert przyciągnął, nie tylko uczniów, ale również ich rodziców i znajomych.

Iwona Dropik

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!